jazyk

CZ

Aplikačno-technické laboratórium lepidiel

Vďaka laboratóriu aplikácie lepidiel v centre priemyslu a výskumu v poľskom meste Poznań ponúka spoločnosť Bodo Möller Chemie svojim zákazníkom možnosť otestovať aplikácie špecifické pre zákazníka. Tie najmodernejšie skúšobné a laboratórne zariadenia môžu využívať všetky medzinárodné pobočky skupiny Bodo Möller Chemie. Priestory sú vybavené rozsiahlou technikou a infraštruktúrou, a v prípade potreby sa dajú ešte rozšíriť. Zameranie expertov na lepenie, ktorí sa nachádzajú priamo na mieste, spočíva v realizácii mnohých skúšok lepidiel pre odvetvia ako doprava alebo mobilita: Moderné lepiace systémy a spoje sú testované na aspekty, ako je pevnosť v ťahu, pevnosť pri olupovaní, odolnosť proti UV, vodivosť a odolnosť proti korózii a iným poveternostným vplyvom podľa príslušných koľajnicových, resp. automobilových priemyselných štandardov.

Certificate DIN 6701-2

Laboratórium je okrem iného certifikované v súlade s DIN 6701-2, kvalitatívnymi štandardmi pre aplikačné prevádzky technického lepenia v oblasti konštrukcie koľajnicových vozidiel.

Labortory brochure Poland

Ďalšie informácie o vybavení laboratória, skúšobných postupoch, štandardoch ISO a cenách môžete nájsť v našej laboratórnej brožúre.

Chcete odskúšať určitú konkrétnu aplikáciu? Potom nás kontaktujte tu:

Anna Banasiak-Bula
Telefón +48 061 627 21 43
a.banasiak@bm-chemie.pl

 

Bodo Möller Laboratory Polska
Rubież 46H, 61-612 Poznań
Kontakt: Anna Banasiak-Bula
Telefón +48 061 627 21 43
a.banasiak@bm-chemie.pl