jazyk

CZ

Araldite 2000+

Araldite2000+
 
 
Rad Araldite 2000 Plus ponúka riešenia pre 95 % všetkých aplikácií lepidiel. Sortiment zahŕňa vysokovýkonné lepidlá na báze polyuretánu, esterov kyseliny metakrylovej a epoxidových živíc. Obsahuje lepiace systémy zvládajúce aj vysoké zaťaženie určené na spájanie kovov a kompozitných materiálov, elastické a flexibilné lepiace systémy na spájanie termoplastov a nerovnakých materiálov, pomaly vytvrdzujúce lepiace systémy na aplikovanie na veľké plochy, lepiace systémy odolné proti vysokým teplotám alebo chemickým látkam, lepiace systémy vo forme hustej pasty – vertikálne aplikovateľné na vyplnenie dutín, priehľadné lepiace systémy na spájanie skla a iných priehľadných substrátov, ako aj rýchlo vytvrdzujúce viacúčelové lepiace systémy.
Mobile Apps

NOVINKA: Mobilné aplikácie pre Android a iPhone

Araldite® – Adhesives (Europe)
S touto aplikáciou okamžite vyberiete správne priemyselné lepidlo Araldite® pre svoje osobitné potreby a úspešné spojenie. Získate prístup k opisom produktov alebo nám môžete odoslať e-mail s požiadavkou na technický údajový list. Získate aj najnovšie správy o našom vývoji alebo aplikácii.

Huntsman – Composite resins (Europe)
S touto aplikáciou si okamžite vyberiete správny systém s kompozitným zložením Araldite® pre svoj proces alebo aplikáciu. Získate prístup k opisom produktov a môžete nám odoslať e-mail s požiadavkou na technický údajový list. Získate aj najnovšie správy o našom vývoji alebo aplikácii.

Pripomenutie – ako si stiahnuť mobilné aplikácie
Aplikácie pre Blackberry budú k dispozícii okolo 9. mája
Pokyny na získanie prístupu k mobilným aplikáciám:

  • Prejdite do obchodu Apple Store alebo Google Play
  • Do vyhľadávacieho poľa napíšte Araldite, ak si chcete stiahnuť príručku pre rad Araldite® 2000+ a základný sortiment produktov Araldite®
  • Napíšte Huntsman, ak si chcete stiahnuť príručku na výber kompozitných produktov
Mobile Apps