jazyk

CZ

Lepidlá, tesniace materiály

V oblasti lepidiel sme lídrom v Európe. Vďaka skúsenostiam, spôsobilosti a know-how máme pre vás vždy to najlepšie riešenie. Široký výber kvalitných lepiacich a tesniacich systémov poskytuje výrobcom výhody pre širokú škálu aplikácií a požiadaviek.

Kompozity, lisovanie

Či už ide o odvetvie dopravy, automobilový priemysel, stavebníctvo, námorné odvetvie, šport alebo voľný čas – na každú aplikáciu máme vhodné živicové systémy na materiály vystužené vláknom. Takisto sa môžete presvedčiť o našich vysokovýkonných produktoch pre odvetvie výroby modelov a lisovania.

Plasty (aditíva, živice a pigmenty)

Dôležitá skupina výrobkov, ktorá sa musí vyrovnať s rýchlo rastúcim trhom s plastmi a takisto ponúka špeciálne výrobky ako sú syntetické aditíva pre veľmi zložité aplikácie vo všetkých oblastiach využitia plastov.

 

Guma

Dodávame suroviny pre priemyselnú výrobu výrobkov z gumy. Tieto materiály zabezpečujú dlhodobú trvanlivosť a vysoký stupeň bezpečnosti. Naše prísady, uvoľňovacie a vulkanizačné látky, sa používajú v profesionálnej výrobe a spracovaní gumy.

Náterové systémy

Kľúčovým parametrom je povrch: Ponúkame optimálne suroviny pre výrobu farieb a náterov. Aditíva, pigmenty a polyméry prispôsobené vašim potrebám najlepšie chránia vaše produkty pred vplyvom prostredia a mechanického pôsobenia.

Mazivá

Na prevenciu strát trením ponúkame rozsiahlu škálu aditív na ochranu pred koróziou, antioxidantov, pasivačných prísad, protioterových a vysokotlakových aditív. Rovnako vieme zabezpečiť zmesi aditív podľa špecifických požiadaviek zákazníka.

 

Elektronika

Naše živicové systémy na elektronické zapuzdrovanie sa používajú na transformátory, vysokonapäťové komponenty a iné elektronické zariadenia. Najdôležitejšie výhody pre vaše produkty sú dlhá životnosť a odolnosť proti vplyvom prostredia.

Mobilita

S nami nájdete vysokokvalitné produkty a inovačné riešenia na výrobu áut, komerčnú dopravu, koľajové vozidlá a námorné aplikácie, napr. tesnenia, (konštrukčné) spájanie, používanie ľahkých materiálov a oveľa viac.

Aplikačno-technické služby

Aplikačno-technické služby perfektne dopĺňajú naše výkonné produktové portfólio. Pri všetkých aplikačných a procesných otázkach sme vám k dispozícii a podporujeme vás rozsiahlym aplikačno-technickým know-how.